Adószámunk: 19305657-1-05

Hogyan tudod felajánlani?

Az 1 százalékos felajánlásodról rendelkezhetsz az adóbevallásodtól teljesen függetlenül (egy külön nyilatkozatban), vagy az adóbevallásod keretein belül – amelyik neked egyszerűbb.

Mutatunk több lehetőséget, kezdve a leggyorsabbal:

Ajánld fel néhány másodperc alatt, most!

Ügyfélkapun keresztül, az adóbevallásodtól függetlenül:

Lépj be itt
Válaszd az 1+1%-os nyilatkozatot
A civil kedvezményezettnél írd be az adószámunkat vagy válaszd a keresőben a sütnijó alapítványt (Érdemes ellenőrizni, hogy ne más hasonló nevű alapítványt válassz ki.)
Így pár perc alatt elintézheted a felajánlást akár most is, de legkésőbb 2024. május 22-ig.

Ha az adóbevallásodon keresztül rendelkezel:

Amennyiben magadnak készíted el az adóbevallásodat, a 23SZJA-EGYSZA oldalon tudod megadni az adószámunkat “A civil kedvezményezett adószáma” résznél és az egész dokumentummal együtt ügyfélkapun keresztül leadni vagy papír alapon postázni a NAV-nak 2024. május 22-ig.

Nagyon köszönjük a felajánlásodat!

Határidő: 2024. május 22.

Legutolsó dátum